Rafael Kubelík - 100. výročí narození zlato proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | červen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1661 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | červen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1661 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED366944,46 د.إ
AUD140862,92 A$
CAD137769,21 C$
CHF78281,94 Fr
CNY682296,64 ¥
CZK84980,00 kč
GBP74002,09 £
HUF30828043,16 Ft
ILS303409,02 ₪
INR9312316,62 ₹
PLN360566,01 zł
RUB7598017,64 ₽
SEK917874,52 kr
TRY4465798,3 ₺
UAH4335694,98 ₴
USD4103,2 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.