RABÍ JEHUDA LÖW – návrhy mince 200 Kč - sada I. 3x stříbro 1 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000068' |
| nápis | 'Ag 999' |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2301 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000068' |
| nápis | 'Ag 999' |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2301 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED51507,44 د.إ
AUD19543,46 A$
CAD19258,02 C$
CHF10957 Fr
CNY95624 ¥
CZK11880,00 kč
GBP10334,21 £
HUF4313997,68 Ft
ILS41996,7 ₪
INR1309762,54 ₹
PLN50309,62 zł
RUB1066053,29 ₽
SEK128358,36 kr
TRY627776,5 ₺
UAH610751,34 ₴
USD576,32 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.