PRVNÍ DÁLKOVÝ LET JANA KAŠPARA – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2103 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2103 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED17306,41 د.إ
AUD6626,1 A$
CAD6486,48 C$
CHF3709,58 Fr
CNY32077,01 ¥
CZK4056,00 kč
GBP3516,58 £
HUF1464619,56 Ft
ILS13685,75 ₪
INR454776,7 ₹
PLN17203,54 zł
RUB336043,61 ₽
SEK44365,17 kr
TRY214779,04 ₺
UAH208118,01 ₴
USD193,9 $