První česká banka - Živnostenská banka pro Čechy a Moravu - 1 Oz stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 39 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 39 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 39 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM369 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 39 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 39 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 39 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM369 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30986,48 د.إ
AUD11897,96 A$
CAD11638,58 C$
CHF6621,47 Fr
CNY57619,5 ¥
CZK7188,00 kč
GBP6253,6 £
HUF2607925,09 Ft
ILS25691,53 ₪
INR786418,92 ₹
PLN30501,6 zł
RUB642568,73 ₽
SEK77592,79 kr
TRY377180,08 ₺
UAH366146,55 ₴
USD346,16 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.