Proof - Pražské dukáty - 5 dukát - Prašná brána Au
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | 20.2.2012 |
| objednávkový kód | CRM322 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-21 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | 20.2.2012 |
| objednávkový kód | CRM322 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED365936,56 د.إ
AUD140769,05 A$
CAD137545,27 C$
CHF78308,13 Fr
CNY680549,61 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73942,18 £
HUF30834922,32 Ft
ILS303230,04 ₪
INR9291623,85 ₹
PLN360655,81 zł
RUB7588924,99 ₽
SEK917206,65 kr
TRY4454746,75 ₺
UAH4324297,97 ₴
USD4091,77 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.