Proof - Pražské dukáty - 2 dukát - Chrám sv. Víta Au
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 1000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM320 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 1000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM320 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED151687,78 د.إ
AUD57567,72 A$
CAD56700,28 C$
CHF32257,13 Fr
CNY281609,63 ¥
CZK34980,00 kč
GBP30429,14 £
HUF12702755,3 Ft
ILS123718,79 ₪
INR3857209,02 ₹
PLN148164,02 zł
RUB3139493,05 ₽
SEK377747,61 kr
TRY1848781,83 ₺
UAH1794256,83 ₴
USD1697,23 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.