Proof - Pražské dukáty - 1 dukát - Karlův most Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 4 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 2000 ks |
| limit patina | 1000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1210 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 4 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 2000 ks |
| limit patina | 1000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1210 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5137,4 د.إ
AUD1929,57 A$
CAD1912,72 C$
CHF1087,96 Fr
CNY9503,42 ¥
CZK1187,00 kč
GBP1027,48 £
HUF422288,15 Ft
ILS4058,76 ₪
INR133278,54 ₹
PLN5029,85 zł
RUB102938,31 ₽
SEK12895,75 kr
TRY63455,31 ₺
UAH61472,77 ₴
USD57,52 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.