Pražský groš - 5 dukát Au Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17,45 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 250 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1507 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17,45 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 250 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1507 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED362817,56 د.إ
AUD138806,96 A$
CAD135968,56 C$
CHF77719,52 Fr
CNY672379,87 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73675,59 £
HUF30673669,12 Ft
ILS287217,34 ₪
INR9528888,38 ₹
PLN360382,32 zł
RUB7033651,94 ₽
SEK926887,14 kr
TRY4502741,33 ₺
UAH4363057,81 ₴
USD4066,4 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.