Pražský groš - 2 dukát Au Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6,98 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1505 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6,98 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1505 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED151665,62 د.إ
AUD57583,58 A$
CAD56693,87 C$
CHF32254,07 Fr
CNY281568,49 ¥
CZK34980,00 kč
GBP30431,71 £
HUF12706969,33 Ft
ILS123706,08 ₪
INR3856693,01 ₹
PLN148179,67 zł
RUB3139034,4 ₽
SEK377745,08 kr
TRY1848495,22 ₺
UAH1793994,71 ₴
USD1696,63 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.