PETR VOK Z ROŽMBERKA – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2088 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2088 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED19661,98 د.إ
AUD7459,59 A$
CAD7349,48 C$
CHF4182,87 Fr
CNY36499,28 ¥
CZK4536,00 kč
GBP3945,23 £
HUF1647335,63 Ft
ILS16025,21 ₪
INR499449,1 ₹
PLN19212,54 zł
RUB406945,44 ₽
SEK48975,14 kr
TRY239667,9 ₺
UAH232574,06 ₴
USD220,03 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.