Petr Parléř - 1 Oz stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 33 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 33 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 33 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM343 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 33 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 33 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 33 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM343 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30670,3 د.إ
AUD11739,55 A$
CAD11495,09 C$
CHF6574,59 Fr
CNY56845,52 ¥
CZK7188,00 kč
GBP6230,9 £
HUF2595628,86 Ft
ILS24252,68 ₪
INR806054,81 ₹
PLN30489,86 zł
RUB594707 ₽
SEK78574,13 kr
TRY380632,45 ₺
UAH368825,32 ₴
USD343,72 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.