Panamský průplav - 100. výročí otevření stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | srpen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1674 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | srpen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1674 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21482,11 د.إ
AUD8083,65 A$
CAD8014,65 C$
CHF4569,07 Fr
CNY39723,26 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4322,47 £
HUF1782022,45 Ft
ILS17000,69 ₪
INR559143,33 ₹
PLN21207,9 zł
RUB432333,05 ₽
SEK54405,8 kr
TRY265664,59 ₺
UAH257139,01 ₴
USD240,41 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.