Ox 1 Oz Australian gold coin 2009 Lunar serie II.
SPECIFIKACE
| průměr | 38.8 mm |
| hmotnost | 31.107 g |
| síla | 3 mm |
| obsah drahých kovů | 999,9/1000 Au |
| nominál | 100 Dollars |
| limit | 30.000 ks |
| rok | 2009 |
| objednávkový kód | KZAU18-09 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 38.8 mm |
| hmotnost | 31.107 g |
| síla | 3 mm |
| obsah drahých kovů | 999,9/1000 Au |
| nominál | 100 Dollars |
| limit | 30.000 ks |
| rok | 2009 |
| objednávkový kód | KZAU18-09 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED437213,78 د.إ
AUD164278,51 A$
CAD162796,99 C$
CHF92458,65 Fr
CNY809461,24 ¥
CZK100994,00 kč
GBP87338,37 £
HUF35712912,06 Ft
ILS345069,93 ₪
INR11244454,04 ₹
PLN427973,31 zł
RUB8838713,08 ₽
SEK1097045,2 kr
TRY5397449,4 ₺
UAH5231424,58 ₴
USD4893,66 $