OTTO WICHTERLE – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2175 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2175 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21303,12 د.إ
AUD8148,01 A$
CAD7984,77 C$
CHF4563,87 Fr
CNY39475,58 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4324,96 £
HUF1800002,47 Ft
ILS16871,46 ₪
INR559554,16 ₹
PLN21153,87 zł
RUB413131,41 ₽
SEK54440,27 kr
TRY264380,83 ₺
UAH256180,36 ₴
USD238,77 $