Nitrianske knieža Pribina - návrhy mince 100 € sada Ag medailí 1 Oz patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 200 ks |
| limit provedení b.k. | 20 ks |
| limit provedení patina | 20 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2735 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 200 ks |
| limit provedení b.k. | 20 ks |
| limit provedení patina | 20 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2735 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED25745,53 د.إ
AUD9686,32 A$
CAD9606,2 C$
CHF5475,82 Fr
CNY47606,09 ¥
CZK5980,00 kč
GBP5179,39 £
HUF2137096 Ft
ILS20370,69 ₪
INR670133,76 ₹
PLN25419,6 zł
RUB518135,26 ₽
SEK65195,33 kr
TRY318392,05 ₺
UAH308171,66 ₴
USD288,08 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.