Nejkrásnější medailon III. Císař a král - 50 mm Ag patina
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP000061 |
| limit provedení Proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2595 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP000061 |
| limit provedení Proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2595 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED25866,4 د.إ
AUD9922,39 A$
CAD9710,7 C$
CHF5519,55 Fr
CNY48097,76 ¥
CZK5988,00 kč
GBP5213,96 £
HUF2173479,3 Ft
ILS21390,22 ₪
INR656208,1 ₹
PLN25407 zł
RUB536382,96 ₽
SEK64665,87 kr
TRY314699,62 ₺
UAH305640,09 ₴
USD289,14 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.