Nejkrásnější medailon III. Císař a král - 1 kg Ag patina
SPECIFIKACE
| průměr | 100 mm |
| hmotnost | 1000 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000048 |
| limit | 199 ks |
| provedení | patina |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2589 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-30 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 100 mm |
| hmotnost | 1000 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000048 |
| limit | 199 ks |
| provedení | patina |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2589 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED861539,01 د.إ
AUD326936,39 A$
CAD322010,01 C$
CHF183339,77 Fr
CNY1598974,01 ¥
CZK198750,00 kč
GBP172814,88 £
HUF72136532,3 Ft
ILS702490,27 ₪
INR21873774,72 ₹
PLN841354,5 zł
RUB17827453,81 ₽
SEK2147275,79 kr
TRY10495752,18 ₺
UAH10213505,66 ₴
USD9641,74 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.