Nejkrásnější medailon I. Nové Město pražské - 1 kg Au b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 100 mm |
| hmotnost | 1000 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Au 999,9 |
| značení | CZP000045 |
| limit | 50 ks |
| provedení | b.k. |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2741 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-30 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 100 mm |
| hmotnost | 1000 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Au 999,9 |
| značení | CZP000045 |
| limit | 50 ks |
| provedení | b.k. |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2741 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED25509950,75 د.إ
AUD9755225,79 A$
CAD9562261,71 C$
CHF5465971,48 Fr
CNY47270187,96 ¥
CZK5975850,00 kč
GBP5179360,36 £
HUF2155283242,69 Ft
ILS20201310,9 ₪
INR670024326,69 ₹
PLN25331224,85 zł
RUB495707138,08 ₽
SEK65200834,03 kr
TRY316590123,76 ₺
UAH306769574,16 ₴
USD285924,8 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.