NEGRELLIHO VIADUKT V PRAZE – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2411 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2411 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1104293,81 د.إ
AUD419466,81 A$
CAD412917,18 C$
CHF234963,27 Fr
CNY2049840,96 ¥
CZK254800,00 kč
GBP221594,12 £
HUF92523028,58 Ft
ILS901951,72 ₪
INR28080999,45 ₹
PLN1079193,33 zł
RUB22855649,38 ₽
SEK2751235,76 kr
TRY13459093,84 ₺
UAH13062269,73 ₴
USD12357,66 $