NEGRELLIHO VIADUKT V PRAZE – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2412 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2412 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1102445,25 د.إ
AUD414060,99 A$
CAD410526,99 C$
CHF233531,14 Fr
CNY2039356,56 ¥
CZK254800,00 kč
GBP220441,43 £
HUF90690288,44 Ft
ILS871602,41 ₪
INR28601389,08 ₹
PLN1080101,05 zł
RUB22090743,38 ₽
SEK2768912,59 kr
TRY13614142,35 ₺
UAH13191556,35 ₴
USD12338,53 $