Nad Tatrou sa blýska - 28 mm stříbro b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1844 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 99 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 99 ks číslovaných |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1980 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1844 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 99 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 99 ks číslovaných |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1980 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED6759,37 د.إ
AUD2566,65 A$
CAD2526,73 C$
CHF1437,5 Fr
CNY12547,11 ¥
CZK1559,00 kč
GBP1356,21 £
HUF566162,01 Ft
ILS5513,28 ₪
INR171883,43 ₹
PLN6604,36 zł
RUB139899,13 ₽
SEK16836,05 kr
TRY82382,94 ₺
UAH79953,98 ₴
USD75,63 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.