MOST VE STŘÍBŘE – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2396 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2396 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED12237,37 د.إ
AUD4685,32 A$
CAD4586,6 C$
CHF2623,04 Fr
CNY22681,67 ¥
CZK2868,00 kč
GBP2486,58 £
HUF1035633,36 Ft
ILS9677,2 ₪
INR321572,87 ₹
PLN12164,63 zł
RUB237616,64 ₽
SEK31370,64 kr
TRY151870,38 ₺
UAH147160,37 ₴
USD137,1 $