MOST V ŽAMPACHU – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000069 |
| nápis | Au 999,9 |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2432 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000069 |
| nápis | Au 999,9 |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2432 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1104688,7 د.إ
AUD419145,37 A$
CAD412879,45 C$
CHF235062,56 Fr
CNY2050187,72 ¥
CZK254800,00 kč
GBP221578,54 £
HUF92492863,09 Ft
ILS900630,29 ₪
INR28044413,62 ₹
PLN1078780,5 zł
RUB22858845,07 ₽
SEK2753113,34 kr
TRY13457938,28 ₺
UAH13096034,13 ₴
USD12362,87 $