MOST V ŽAMPACHU – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2433 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2433 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED46776,68 د.إ
AUD17749,15 A$
CAD17485,88 C$
CHF9948,44 Fr
CNY86841,3 ¥
CZK10788,00 kč
GBP9383,67 £
HUF3917894,73 Ft
ILS38134,62 ₪
INR1189465,93 ₹
PLN45686,4 zł
RUB968140,44 ₽
SEK116569,15 kr
TRY570197,91 ₺
UAH554656,2 ₴
USD523,35 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.