MOST V PÍSKU – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2381 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2381 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1104090,29 د.إ
AUD419515,31 A$
CAD412856,11 C$
CHF234954,02 Fr
CNY2049523,3 ¥
CZK254800,00 kč
GBP221645,14 £
HUF92499663,14 Ft
ILS901785,49 ₪
INR28075824,1 ₹
PLN1079057,57 zł
RUB22851437,07 ₽
SEK2750760,28 kr
TRY13457515,23 ₺
UAH13059862,35 ₴
USD12357,3 $