MOST V PÍSKU – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2383 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2383 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED46746,18 د.إ
AUD17761,9 A$
CAD17479,95 C$
CHF9947,74 Fr
CNY86774,95 ¥
CZK10788,00 kč
GBP9384,25 £
HUF3916351,51 Ft
ILS38180,78 ₪
INR1188704,83 ₹
PLN45686,32 zł
RUB967509,04 ₽
SEK116464,69 kr
TRY569778,94 ₺
UAH552942,68 ₴
USD523,2 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.