MOST V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2401 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2401 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1104841,23 د.إ
AUD419326,67 A$
CAD412967,48 C$
CHF234946,68 Fr
CNY2051146,95 ¥
CZK254800,00 kč
GBP221626,77 £
HUF92529687,52 Ft
ILS901200,02 ₪
INR28094919,74 ₹
PLN1079088,66 zł
RUB22866979,37 ₽
SEK2751441,36 kr
TRY13465886,11 ₺
UAH13068744,95 ₴
USD12363,57 $