MOST V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2402 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2402 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1087782,45 د.إ
AUD416054,84 A$
CAD407719,13 C$
CHF233040,66 Fr
CNY2015707,05 ¥
CZK254800,00 kč
GBP220841,68 £
HUF91911949,56 Ft
ILS861492,52 ₪
INR28572024,07 ₹
PLN1080161,31 zł
RUB21095367,26 ₽
SEK2779835,82 kr
TRY13499846,71 ₺
UAH13081113,4 ₴
USD12191,85 $