MOST V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm patina
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2408 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2408 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21622,49 د.إ
AUD8215,78 A$
CAD8085,37 C$
CHF4601,34 Fr
CNY40137,84 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,7 £
HUF1811512,24 Ft
ILS17660,56 ₪
INR549836,59 ₹
PLN21132,25 zł
RUB447522,26 ₽
SEK53870,85 kr
TRY263551,81 ₺
UAH255764,18 ₴
USD242,01 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.