MOST V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2407 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2407 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21629,18 د.إ
AUD8209,33 A$
CAD8086,01 C$
CHF4601,65 Fr
CNY40162,97 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,18 £
HUF1812615,3 Ft
ILS17640,52 ₪
INR549750,09 ₹
PLN21141,16 zł
RUB447660,7 ₽
SEK53876,59 kr
TRY263616,85 ₺
UAH255843,3 ₴
USD241,98 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.