MOST V LENOŘE - JIŽNÍ ČECHY – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2427 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2427 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21629,91 د.إ
AUD8206,21 A$
CAD8085,08 C$
CHF4601,52 Fr
CNY40152,43 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,11 £
HUF1812214,46 Ft
ILS17629,14 ₪
INR549438,05 ₹
PLN21135,48 zł
RUB447675,87 ₽
SEK53876,98 kr
TRY263655,82 ₺
UAH255851,97 ₴
USD242,05 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.