Česká jména - Miroslava - velká zlatá medaile 1 Oz
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ1268 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-10 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ1268 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED724513,94 د.إ
AUD277394,46 A$
CAD271549,45 C$
CHF155297,32 Fr
CNY1342868,81 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147217,93 £
HUF61314694,8 Ft
ILS572939,03 ₪
INR19038728,56 ₹
PLN720207,3 zł
RUB14068097,86 ₽
SEK1857299,23 kr
TRY8991489,31 ₺
UAH8712632,82 ₴
USD8117,21 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.