Miminko - Dukát k narození dítěte 2008
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| provedení | proof |
| limit | 1000 ks / 1000 ks / 1000 ks |
| emise | prosinec 2007 / 2009 / leden 2010 |
| objednávkový kód | CRM167 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| provedení | proof |
| limit | 1000 ks / 1000 ks / 1000 ks |
| emise | prosinec 2007 / 2009 / leden 2010 |
| objednávkový kód | CRM167 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21348,15 د.إ
AUD8164,63 A$
CAD8001,09 C$
CHF4572,97 Fr
CNY39562,17 ¥
CZK5000,00 kč
GBP4333,3 £
HUF1804360,78 Ft
ILS16904,84 ₪
INR560713,76 ₹
PLN21201,09 zł
RUB414004,73 ₽
SEK54552,97 kr
TRY264940,29 ₺
UAH256721,9 ₴
USD239,21 $