Miluji Tě 25 mm zlato Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6,98 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM1193 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6,98 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM1193 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED151663,05 د.إ
AUD57589,03 A$
CAD56693,43 C$
CHF32253,8 Fr
CNY281525,38 ¥
CZK34980,00 kč
GBP30429,84 £
HUF12703237,44 Ft
ILS123703,98 ₪
INR3856627,67 ₹
PLN148185 zł
RUB3138981,22 ₽
SEK377758,3 kr
TRY1848463,9 ₺
UAH1793964,31 ₴
USD1696,86 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.