Milan Rastislav Štefánik - 28 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 200 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 100 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 100 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2465 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 200 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 100 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 100 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2465 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED7798,86 د.إ
AUD2961,48 A$
CAD2915,27 C$
CHF1658,54 Fr
CNY14478,66 ¥
CZK1799,00 kč
GBP1564,98 £
HUF653239,74 Ft
ILS6361,4 ₪
INR198316,7 ₹
PLN7618,19 zł
RUB161413,66 ₽
SEK19425,84 kr
TRY95060,78 ₺
UAH92249,79 ₴
USD87,28 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.