Milan Rastislav Štefánik - 1 Oz zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2462 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2462 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED736203,15 د.إ
AUD279548,82 A$
CAD275201,38 C$
CHF156566,49 Fr
CNY1366581,16 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147712,62 £
HUF61664085,69 Ft
ILS600484,18 ₪
INR18720851,29 ₹
PLN719319,99 zł
RUB15237250,16 ₽
SEK1833715,24 kr
TRY8972817,9 ₺
UAH8708265,88 ₴
USD8236,92 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.