Medaile s motivem známky - Blondýnka 1/4 Oz stříbro
SPECIFIKACE
| Stříbrná medaile s motivem známky - Blondýnka 1/4 Oz | |
| Autor ak. soch. Vladimír Oppl | |
| Rytec | Tomáš Lamač |
| Ražba | Pražská mincovna a.s. |
| rozměr | 40,2 x 29,4 mm |
| hmotnost | 7,78 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| limit | 2000 ks |
| emise | říjen 2012 |
| objednávkový kód | CRM802 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| Stříbrná medaile s motivem známky - Blondýnka 1/4 Oz | |
| Autor ak. soch. Vladimír Oppl | |
| Rytec | Tomáš Lamač |
| Ražba | Pražská mincovna a.s. |
| rozměr | 40,2 x 29,4 mm |
| hmotnost | 7,78 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| limit | 2000 ks |
| emise | říjen 2012 |
| objednávkový kód | CRM802 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED9067,82 د.إ
AUD3480,96 A$
CAD3404,51 C$
CHF1934,48 Fr
CNY16860,71 ¥
CZK2100,00 kč
GBP1828,72 £
HUF761813,26 Ft
ILS7497,75 ₪
INR230123,15 ₹
PLN8910,2 zł
RUB187759,91 ₽
SEK22682,24 kr
TRY110357,45 ₺
UAH107142,38 ₴
USD101,4 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.