Medaile Ferdinanda I.
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 45 g |
| ryzost | MS 80 |
| hrana | hladká |
| provedení | standard |
| limit | 500 ks |
| emise | červenec 2009 |
| objednávkový kód | CRM340 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 45 g |
| ryzost | MS 80 |
| hrana | hladká |
| provedení | standard |
| limit | 500 ks |
| emise | červenec 2009 |
| objednávkový kód | CRM340 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1517,23 د.إ
AUD575,78 A$
CAD567,09 C$
CHF322,88 Fr
CNY2815,89 ¥
CZK350,00 kč
GBP304,35 £
HUF127034,22 Ft
ILS1236,91 ₪
INR38518,39 ₹
PLN1481,87 zł
RUB31395,46 ₽
SEK3781,35 kr
TRY18483,58 ₺
UAH17986,73 ₴
USD16,98 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.