Matěj Kopecký - 240. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | únor 2015 |
| objednávkový kód | CRM2690 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | únor 2015 |
| objednávkový kód | CRM2690 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21627,76 د.إ
AUD8206,22 A$
CAD8085,46 C$
CHF4601,44 Fr
CNY40160,33 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,21 £
HUF1812487,45 Ft
ILS17640,13 ₪
INR549714 ₹
PLN21138,65 zł
RUB447631,3 ₽
SEK53875,12 kr
TRY263600,72 ₺
UAH255826,5 ₴
USD241,98 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.