MARIÁNSKÝ MOST V ÚSTÍ NAD LABEM – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000069 |
| nápis | Au 999,9 |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2451 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-21 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000069 |
| nápis | Au 999,9 |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2451 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1104324,22 د.إ
AUD419183,03 A$
CAD412879,02 C$
CHF234945,73 Fr
CNY2050606,56 ¥
CZK254800,00 kč
GBP221629,19 £
HUF92549676,07 Ft
ILS901192,02 ₪
INR28068672,55 ₹
PLN1079371,36 zł
RUB22856278,9 ₽
SEK2750890,56 kr
TRY13459464,55 ₺
UAH13062629,51 ₴
USD12355,92 $