MARIÁNSKÝ MOST V ÚSTÍ NAD LABEM – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2457 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2457 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21628,95 د.إ
AUD8206,13 A$
CAD8085,04 C$
CHF4601,5 Fr
CNY40149,73 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,35 £
HUF1811761,91 Ft
ILS17628,36 ₪
INR549624,26 ₹
PLN21135,4 zł
RUB447655,96 ₽
SEK53875,44 kr
TRY263615,23 ₺
UAH255840,59 ₴
USD242,05 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.