MARIÁNSKÝ MOST V ÚSTÍ NAD LABEM – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 1 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2454 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2454 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED51946,72 د.إ
AUD19720,55 A$
CAD19420,94 C$
CHF11057,39 Fr
CNY96417,2 ¥
CZK11988,00 kč
GBP10422,59 £
HUF4349932,16 Ft
ILS42389,41 ₪
INR1319267,45 ₹
PLN50757,8 zł
RUB1074910,93 ₽
SEK129511,63 kr
TRY632712,57 ₺
UAH615825,96 ₴
USD581,42 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.