Česká jména - Marián - stříbrná medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ87 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ87 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11160,16 د.إ
AUD4287,03 A$
CAD4191,48 C$
CHF2385,26 Fr
CNY20754,32 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2253,74 £
HUF939184,98 Ft
ILS9246,32 ₪
INR283288,26 ₹
PLN10990,94 zł
RUB231434,98 ₽
SEK27924,41 kr
TRY135852,27 ₺
UAH131875,57 ₴
USD124,66 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.