Ludvík Očenášek - 145. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 326 ks |
| limit provedení patina | 117 ks |
| emise | srpen 2017 |
| objednávkový kód | CRM3094 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 326 ks |
| limit provedení patina | 117 ks |
| emise | srpen 2017 |
| objednávkový kód | CRM3094 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21626,48 د.إ
AUD8214,83 A$
CAD8086,56 C$
CHF4601,52 Fr
CNY40144,06 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4339,7 £
HUF1811969,83 Ft
ILS17663,81 ₪
INR549937,94 ₹
PLN21134,91 zł
RUB447604,75 ₽
SEK53880,17 kr
TRY263582,72 ₺
UAH255811,33 ₴
USD242,01 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.