Ludvík IX. Francouzský - 800. výročí narození zlato proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | duben 2014 |
| objednávkový kód | CRM1649 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | duben 2014 |
| objednávkový kód | CRM1649 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED366050,67 د.إ
AUD140690 A$
CAD137493,28 C$
CHF78296,85 Fr
CNY680736,81 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73940,57 £
HUF30813017,57 Ft
ILS303209,72 ₪
INR9292884,19 ₹
PLN360562,36 zł
RUB7591012,53 ₽
SEK916832,53 kr
TRY4455932,29 ₺
UAH4325487,48 ₴
USD4091,31 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.