Luděk Marold - 150. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | srpen 2015 |
| objednávkový kód | CRM2706 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | srpen 2015 |
| objednávkový kód | CRM2706 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21629,27 د.إ
AUD8207,91 A$
CAD8086,08 C$
CHF4601,37 Fr
CNY40163,14 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,32 £
HUF1812422,74 Ft
ILS17649,08 ₪
INR549752,42 ₹
PLN21138,84 zł
RUB447662,59 ₽
SEK53873,61 kr
TRY263634,45 ₺
UAH255844,38 ₴
USD242 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.