Česká jména - Lucie - stříbrná medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ371 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ371 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11149,38 د.إ
AUD4291,97 A$
CAD4198,86 C$
CHF2396,45 Fr
CNY20721,89 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2255,81 £
HUF971289,23 Ft
ILS9232,78 ₪
INR281412,35 ₹
PLN11001,83 zł
RUB233777,69 ₽
SEK28161,99 kr
TRY135522,04 ₺
UAH131824,55 ₴
USD124,53 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.