Lev a Orlice - stříbro malá patina
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000031 |
| limit provedení proof | 1000 ks |
| limit provedení b.k. | 500 ks |
| limit provedení patina | 500 ks |
| objednávkový kód | CRM1451 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000031 |
| limit provedení proof | 1000 ks |
| limit provedení b.k. | 500 ks |
| limit provedení patina | 500 ks |
| objednávkový kód | CRM1451 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED6652,04 د.إ
AUD2546,87 A$
CAD2493,2 C$
CHF1425,85 Fr
CNY12329,4 ¥
CZK1559,00 kč
GBP1351,67 £
HUF562954,12 Ft
ILS5260,38 ₪
INR174801,99 ₹
PLN6612,5 zł
RUB129164,69 ₽
SEK17052,59 kr
TRY82554,37 ₺
UAH79994,08 ₴
USD74,53 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.