Slovenská jména - Lesia - stříbrná medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMSJ29 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMSJ29 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11188,07 د.إ
AUD4291,53 A$
CAD4199,92 C$
CHF2387,54 Fr
CNY20803,1 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2255,17 £
HUF940204,29 Ft
ILS9248,64 ₪
INR283872,95 ₹
PLN10992,34 zł
RUB231994,76 ₽
SEK27968,02 kr
TRY136122,99 ₺
UAH132194,54 ₴
USD125,06 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.