Slovenská jména - Leonard - stříbrná medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMSJ55 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMSJ55 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11156,38 د.إ
AUD4287,76 A$
CAD4190,11 C$
CHF2386,53 Fr
CNY20747,29 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2253,83 £
HUF939011,03 Ft
ILS9239,66 ₪
INR283292,51 ₹
PLN10988,96 zł
RUB231356,56 ₽
SEK27945,13 kr
TRY135807,76 ₺
UAH131830,89 ₴
USD124,73 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.